scorecardresearch

Çörek Otlu Devam Kremi

1 izlenme
Kategori Yaşam
Eklenme Tarihi 4 ay önce
DilTürkçe
Açıklama
İSTER NAKİT İSTER KARTLA ÖDEYİN
corekotludevamkremisiparis.wordpress.com/siparis/

Deva Kremin şu anda 4 adet çeşidi mevcuttur bunlar , Deva Plus Krem , Çörek Otlu Deva Krem , Ardıçlı Deva Krem , Çınar Yapraklı Deva Krem Deva Krem Kaç Ay Kullanılmalıdır ? , Etkileri Nelerdir , Yan etkisi var mıdır , ve bunların dışında Deva Krem ile aklınıza takılan bütün sorularınız için müşteri destek hattımızı arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz

Deva Krem Neleri Değiştirir
Deva Krem Zengin bitkisel içeriği sayesinde bir çok kullanıcının beklentisini tam karşılamaktadır. Deva Krem Vücut taki bütün ağrılar için kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Bel fıtığı , boyun fıtığı , ayak ağrıları , kas ağrıları , romatizma , eklem romatizması , Deva Kremin başlıca kullanım alanları arasındadır.

Deva Krem İçeriği
Her bir Deva Krem içeriğinde Okaliptus Yağı , Karabiber Yağı , Kekik Yağı , Zeytin Yağı, Mentol , Setil Staril bulunmaktadır. Ürün detayı , imalat yeri , içeriğindeki bileşenler ve kullanımı ürün kutusunda detaylı bir şekilde yazmaktadır.

Deva Krem Kullanımı
Krem ihtiyaç duyulduğu anda uygulanmaktadır. Uygulanacak bölgeye 1-2 dakika boyunca masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Uygulamanız ardından yıkamanıza gerek yoktur. Deva Krem kullanım şekli ile aklınıza takılan veya sormak istediğiniz sorularınız olursa telefon numaralarımızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
Etiketler